Loading...

Biz Kimiz

Biz Kimiz?

2012 yılında temellerini attığımız UQA Mühendislik olarak temelde otomatik araç yıkama makinalarının üretimi, satışı ve satış sonrası hizmetleri olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Yaptığımız işlerde her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımımız ve bu politikadan zorlu koşullarda bile ödün vermeden, standartlarımızı koruyarak ve geliştirerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu prensip sürdürülebilir büyüme hedefimizin gerçekleşmesine en önemli girdiyi teşkil etmektedir.

Global ve çevreci bakış açımızı zenginleştirmek adına, ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri yakından izleyerek faaliyette bulunduğumuz sektöre, kazandığımız tecrübe ve know-how’ı adapte ederek yeni projelerde hızlı ve esnek biçimde kullanmaktayız. Bu bilinç ile toplumumuza ve Türk ekonomisine katma değer yaratma şiarımızı güçlendiriyoruz.

Sektördeki 11 yılı aşan tecrübemizi kullanarak sürekli büyüyen ve gelişen bir yapı içinde çalışmalarımızı sürdürerek küresel rakiplerimiz arasında fark yaratan Türk firması olarak yer almak ana hedeflerimizdir.

Yarattığımız değer ile sürdürülebilir büyüme hedefimizi yerine getirirken, yüksek mühendislik gücümüz ile fark yaratan, tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir mühendislik firması olmayı amaçlıyoruz.

400

Proje

250

Müşteri

12

Ürün

47

Tasarım