Loading...

Kamyon Tekerlek Yıkama

İndirmeler

Ürünlerimiz ile ilgili hazırladığımız broşürümüzü indirmek için tıklayın.

Tekerlek ve Şasi Yıkama Ünitelerimiz

Farklı kapasitelerde, otomatik çalışan, ağır hizmet şartlarına uygun ve çok güçlü araç teker yıkama sistemleri üretmekteyiz. Bu ürünleri 10 yıldan fazladır ülkenin hemen her bölgesine kurarak müthiş bir deneyim kazandık. Sancak Mühendislik markası ile sunduğumuz teker çamur yıkama sistemlerimizin detaylarını inceleyebilirsiniz.

İnşaat sahaları, katı atık tesisleri, fabrikalar, maden ocakları, döküm sahaları gibi şantiye alanından çıkan kamyon, tır veya iş makineleri için otomatik sensörle çalışan araçların alt ve yanlarını yıkayabilen ağır hizmete uygun sistemler üretmekteyiz.

Tekerlek yıkama makineleri özellikle araçların şase ve lastiklerine odaklanır. Bu bölgelerdeki çamurları yıkayarak çamur veya farklı kalıntıların saha içerisine veya saha dışarısına taşınmasını durdurur.

 

Çok yüksek debi ve ideal uzunluk bir arada! Araç tekerinin 2 tam tur yıkanması için ideal uzunluğunda tasarlandı. Günlük 750 araçtan az çıkış olan şantiyeler için tavsiye edilir. Yıkama performansı 10/10 olarak puanlanabilir. Çok güçlü yıkama sistemi arıyorsanız doğru ürün bu! Ürünlerimizde kamyon tekeri yıkama sistemleri için defalarca denenmiş ve %100 başarılı sonuç veren özel dalgıç pompalar kullanılmaktadır.

Modüler yapıda olan, profesyonel kamyon yıkama makinesi ürünlerinin başlangıç seviyesidir. Araç tekerinin 1 tam tur yıkanması için ideal uzunluğunda tasarlandı. Günlük 400 araçtan az çıkış olan şantiyeler için tavsiye edilir. Rapid Eko kamyon yıkama makinesi modelimizin tam 2 katıdır. Yani 2 adet Rapid Eko satın almış olursunuz. Dilerseniz yeni şantiyenizde 2 ayrı makine olarak kullanabilir veya dilerseniz 1 modül daha ekleyerek Rapid Pro modeline çevirebilirsiniz.

Çok yoğun araç çıkışı veya aynı anda bir çok aracın çıkış yapacağı bir sahanız yoksa bu ürün yeterli olacaktır. Bu kamyon yıkama makinesinin uzunluğu ekonomik nedenlerden dolayı kısa olsa da, nozul başına düşen debi ve basınç Rapid Pro modelimizdeki nozullarla aynıdır. Yıkama sistemini bir perde gibi düşünürsek, içinden geçerken tekerler yıkandığı için geçiş hızı yeterince düşürülürse 2 metrelik yıkama alanı yeterli olmaktadır. Ayrıca yenilenen RAPİD EKO ürünümüzde 2 metre alt ve yan yıkama uzunluğuna ek olarak 4 metre daha ilave yan yıkama hattı tasarladık. Bu sayede 6 metre yıkama uzunluğu ve ekonomik fiyatlarla doğru kamyon yıkama makinesini oluşturduk.

Hem uygun fiyatlı hem az yer kaplayan bu kamyon yıkama sistemi, gerçekten iddalı yıkama yapabilmektedir. Üründe 100 adet nozul bulunmaktadır ve bu nozullar için doğru hesaplanmış ideal güçte pompamız çalışmaktadır. Eğer araçlarınız Rapid Eko tır yıkama makinesi üzerinden yeterince yavaş geçerlerse Rapid Pro modelinden hiç bir farkı bulunmamaktadır.