Loading...

Toz Bastırma Sistemleri

İndirmeler

Ürünlerimiz ile ilgili hazırladığımız broşürümüzü indirmek için tıklayın.

Toz Bastırma Sistemleri

Toz bastırma sistemleri; yüksek basınç altında pulverize edilmiş su tanelerinin çok güçlü fanlar yardımıyla tozlu alana püskürtülmesini sağlayan sistemlerdir. Tasarladığımız toz indirgeme makinelerinin öne çıkan özellikleri bulunmaktadır. Sistemlerimizde rüzgar hızını ve yönünü anlayabilmekteyiz. Akıllı kontrol ünitelerimiz ve yazılım destekleri ile yağmurlu veya yüksek nem hava tahmin raporlarına göre çalışma zamanlamasını düzenleyebilmekteyiz. Saha içerisinde doğru şekilde tarama yapabilen ürünlerimiz sayesinde bir üründen maximum verim alınabilmektedir. 

Yazılım desteği sayesinde yağmur yağma olasılığı %90 olan bir günde toz bastırma için sistmimizin enerji ve su tüketmesinin yanlış olduğu otonom şekilde belirlenir ve çalışma periyotları nem oranı düşene kadar atlanır. 

Yine kuvvetli rüzgara karşı fan gücü kullanmak sadece enerji israfı olacağından, yazılımımız doğru yöne dönecek ve tozun rüzgar sayesinde itildiği yönü spreyleyecektir. Eğer rüzgar yeterliyse fan motorunu kısacak veya tamamen kapatarak sadece su nozulları devrede kalacaktır. 

İşte bu ve bunlar gibi daha bir çok özellik için sürekli çalışmaktayız. Bu yazılımlar ve donanımlar ile verimli toz indirgeme uygulamaları üretiyoruz.